Tüm Haymana Halkina Hayırlı Olsun Bu ForumdaHerşey Var


  HAYMANA İÇİN TARİHİ FIRSAT

  Paylaş
  avatar
  FaTMaNuR

  Mesaj Sayısı : 13
  Kayıt tarihi : 10/12/10

  HAYMANA İÇİN TARİHİ FIRSAT

  Mesaj  FaTMaNuR Bir Cuma Ara. 10, 2010 2:05 pm

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan''ı 22 Aralık Çarşamba günü Haymana Meslek Yüksekokulu''nun açılışında Haymana’ya getirmek için büyük çaba harcanıyor.

  --------------------------------------------------------------------------------
  Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel ve Ankara İl Başkanlığı’nın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ilçemize getirmek için yoğun çaba harcadıkları öğrenildi.
  Uzun zamandan beri Başbakan Erdoğan’ı Haymana’ya getirebilmek için önemli bir fırsat bekleyen Belediye Başkanı Hacı Aysu ile AK Parti İlçe teşkilatı için bu fırsat 22 Aralık’ta yakalandı.
  Ankara Üniversitesi Haymana Meslek Yüksekokulu’nun açılması için tahsis edilen binanın üniversiteye teslimi ve Meslek Yüksekokulu’nun açılışı nedeniyle 22 Aralık Çarşamba günü yapılacak törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı davet eden Haymana, Erdoğan’ın ilçeye geleceği konusunda oldukça umutlu bir bekleyiş içine girdiler.
  Ankara İl Başkanlığı’nın yanı sıra bölge milletvekilleri ve Bakanlık düzeyinde de girişimde bulunulduğu, Başbakan’ın programında yer açması durumunda gelebileceği belirtildi.
  Çok renkli bir açılış töreni yapmak için kolları sıvayan Haymana Belediye Başkanı Aysu tüm bakanlara davetiye gönderileceğini söyledi ve “Başbakan’ın da gelmesi için yoğun çalışmalarımız var. 22 Aralık’ta Başbakanımız Haymana’ya gelebilir” dedi
  [b][center]

   Forum Saati Salı Ocak 15, 2019 4:48 pm